Dziś jest:
2017-02-27    
Imieniny:
Gabrieli, Liwii, Leonarda    

Wykaz stowarzyszeń

WYKAZ ORGANIZACJI POZARZADOWYCH
DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE MIASTA SUCHA BESKIDZKA

 

  1. APURE Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Regionu
    ul. Spółdzielców 1
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  2. Beskidzki Klub Karate 
    os. Na Stawach 6/24
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  3. Cech Rzemiosł Różnych 
    ul. Mickiewicza 30
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  4. Fundacja „Dla Ciebie Dla Mnie Dla Nas” 
    ul. Spółdzielców 1/25 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  5. Fundacja „Nowy Pęd”
    ul. Rynek 15
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  6. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” 
    ul. Piłsudskiego 5
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  7. Jednostka Strzelecka 3031
    ul. Zasypnica 152/1 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  8. Klub Honorowych Dawców Krwi 
    os. Beskidzkie 14
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  9. Koło Pszczelarzy „Jodła” 
    ul. Zasypnica 275
    34-220 Sucha Beskidzka
     
  10. Koło Pszczelarzy „Mioduszyna”
    ul. Podksięże 148
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  11. Kółko Rolnicze Sucha  - Role 
    ul. Role skr. pocztowa 45
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  12. Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowy 
    ul. Płk. T. Semika 1 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  13. Ludowy Klub Sportowy „Technik” 
    ul. Spółdzielców 1
    34-200 Sucha Beskidzka
  14. Łucznicze Towarzystwo Sportowe „Zamek Suski” 
    ul. Zamkowa 1
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  15. Małopolski Związek Zawodowy Maszynistów i Kolejarzy
    ul. Przemysłowa 1
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  16. Małopolskie Stowarzyszenie Promocji i Agroturystyki
    ul. Kościelna 5b
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  17. Miejski Klub Sportowy „Babia Góra” 
    ul. Mickiewicza (Stadion Sportowy)
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  18. Ochotnicza Straż Pożarna Sucha Beskidzka Błądzonka 
    ul. Błądzonka 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  19. Ochotnicza Straż Pożarna Sucha Beskidzka Miasto 
    ul. Rynek 16
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  20. Ogólnopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu Oddział „Podbeskidzie” 
    os. Beskidzkie 14
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  21. Polski Komitet Zwalczania Raka 
    ul. Szpitalna 22
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  22. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy z siedzibą w Suchej Beskidzkiej 
    os. Beskidzkie 14 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  23. Polski Związek Niewidomych okręg Małopolski Koło Powiatowe w Suchej Beskidzkiej
    ul. Kościelna 5b 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  24. Polski Związek Wędkarski Koło w Suchej Beskidzkiej 
    ul. Mickiewicza (Stadion Sportowy)
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  25. Polskie Towarzystwo Turystyczni-Krajoznawcze Oddział „Ziemi Babiogórskiej” im. prof. W. Goetla
    ul. Mickiewicza 38
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  26. Rycerstwo Niepokalanej przy Parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
    ul. Kościelna 3
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Beskid” 
    ul. Mickiewicza 44
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  28. Spółdzielnia Rzemieślnicza „Wielobranżowa” 
    ul. 29 Stycznia 31
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  29. Stowarzyszenie "Radość"
    ul. Płk. T.Semika 1
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  30. Stowarzyszenie „Akademia Europejska w Beskidach” 
    ul. Spółdzielców 1 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  31. Stowarzyszenie „Dla Natury 2000”
    ul. Kościelna 5b
    34-200 Sucha Beskidzka 
     
  32. Stowarzyszenie „Moto Łaje Motocykliści Dzieciom” 
    os. Beskidzkie 12/35
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  33. Stowarzyszenie „Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju”
    ul. Mickiewicza 175
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  34. Stowarzyszenie „Suscy Seniorzy”
    ul. Handlowa 2
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  35. Stowarzyszenie Collegium Juvenum
    ul. Sumerówka 2
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  36. Stowarzyszenie Europejski Instytut Rozwoju Lokalnego 
    ul. Mickiewicza 39 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  37. Stowarzyszenie Inicjatywa Beskidzka
    ul. Role 199
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  38. Stowarzyszenie Klub Zjednoczonej Europy 
    ul. Spółdzielców 1
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  39. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze”
    ul. Kościelna 5b
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  40. Stowarzyszenie Ogródków Działkowych „Jasień”
    os. Na Stawach 8/15 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  41. Stowarzyszenie Zintegrowani - Niepokonani
    ul. Rynek 15
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  42. Suski Klub Fantastyki 
    ul. Piłsudskiego 23
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  43. Suskie Stowarzyszenie Kobiet „Samopomoc” 
    ul. Role 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  44. Towarzystwo Edukacji Informatycznej 
    ul. Z.Karaś 11
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  45. Towarzystwo Miłośników Ziemi Suskiej 
    ul. Zamkowa 1
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  46. Uczniowski Klub Sportowy „Dziadki”
    ul. Słoneczna 32
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  47. Uczniowski Klub Sportowy „Gladiator” 
    os. Beskidzkie 11/25 
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  48. Uczniowski Klub Sportowy „Jasień” 
    ul. Płk. T. Semika 3
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  49. Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”
    ul. Płk. T. Semika 3
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  50. Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik”
    ul. Kościelna 5
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  51. Uczniowski Klub Sportowy HIGHLANDERS Beskidy
    ul. Pod Modrzewiami 2
    34-200 Sucha Beskidzka
     
  52. Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Zarząd Koła Miejsko-Gminnego 
    os. Beskidzkie 14
    34-200 Sucha Beskidzka

Co, gdzie, kiedy?