Dziś jest:
2017-06-24    
Imieniny:
Danuty, Jana, Janiny    
Strona Główna > Archiwum Wiadomości

Archiwum Wiadomości

Archiwum aktualności
Rok / Miesiac : /
Od (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Do (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Szukany tekst:
Strony : 2 3 4 z 419
19-05-2017    Sesja Rady Miejskiej XXIX sesja Rady Miejskiej w Suchej Beskidzkiej odbędzie się w dniu 30 maja 2017 r. (wtorek) o godz. 10 00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego – pok. nr 21 – I piętro Sucha Beskidzka - ul. Mickiewicza 19
19-05-2017    Konsultacje społeczne projektu rewitalizacyjnego - Budowa Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących realizacji projektu rewitalizacyjnego pn. „Budowa Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera”, realizowanego w ramach „Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Sucha Beskidzka na lata 2015-2025”.
08-05-2017    II EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO Od 29 maja do 19 czerwca 2017 roku będzie można zgłaszać projekty zadań do drugiej edycji Małopolskiego Budżetu Obywatelskiego. Pomysłodawcy chcą zachęcić do udziału w projekcie jak największą grupę mieszkańców naszego regionu, która zdecyduje na co przeznaczyć  8  mln złotych pochodzących ze środków Województwa Małopolskiego.
05-05-2017    Zegadłowicz w suskim zamku. Konferencja naukowa Instytut Filologii Polskiej w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja „Czartak” w Gorzeniu Górnym zapraszają na konferencję naukową Okolice Zegadłowicza, która odbędzie się w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej, mającym swoją siedzibę w renesansowym zamku suskim, w dniach od 10 do 12 maja 2017 roku. Honorowy patronat nad konferencją objęli: Stanisław Lichosyt, Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka Prof. dr hab. Kazimierz Karolczak, Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego, Prof. dr hab. Jacek Popiel, Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wacław Wądolny, Wójt Gminy Mucharz.
28-04-2017    Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Urzędzie Miejskim w Suchej Beskidzkiej      Ogłoszenie o naborze  na wolne stanowisko urzędnicze  w  Urzędzie Miejskim  w Suchej Beskidzkiej     Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka ogłasza n...
06-04-2017    Nabór do Szkoły Muzycznej I stopnia Rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej na rok szkolny 2017/2018 i potrwa do 15 maja. W tym czasie kandydaci mogą poznać szkołę podczas Dni Otwartych, od 8 do 10 maja.
21-03-2017    Wspomnienie minionych lat - recital Tomasza Stockingera „Nie zapomnisz mnie, gdy moją piosenkę spamiętasz. W melodii jest siła zaklęta i czar, i moc” - te słowa popularnej piosenki Aleksandra Żabińskiego towarzyszyły publiczności w piątkowy wieczór 17 marca zgromadzonej w Sali Rycerskiej suskiego zamku podczas recitalu znanego aktora Tomasza Stockingera.
21-03-2017    62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe W Sali Rycerskiej zamku w Suchej Beskidzkiej spotkali się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy spróbowali swoich sił w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Aktorskie jury w składzie: Ewa Romaniak i Jacek Milczanowski po wysłuchaniu wszystkich prezentacji do udziału w eliminacjach na szczeblu rejonowym, które odbędą się w kwietniu, w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, wytypowało laureatów I miejsc ze wszystkich kategorii.
19-03-2017    Konkurs recytatorski szkół podstawowych rozstrzygnięty Anna Fortuna, Jan Mastej, Oliwia Pająk i Julia Durmała - to  zwycięzcy gminnego etapu Konkursu Recytatorskiego i nasza reprezentacja podczas etapu powiatowego, który odbył się w Makowie Podhalańskim.
Strony : 2 3 4 z 419

Co, gdzie, kiedy?