Dziś jest:
2018-01-19    
Imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza    
Strona Główna > Informacje i komunikaty

Informacje i komunikaty

19-01-2018    Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Miejskiej w Suchej Beskidzkiej

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Miejskiej w Suchej Beskidzkiej odbędzie się w dniu 25 stycznia 2018 r. (czwartek) o godz. 15.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego (I p. pok.21) Sucha Beskidzka - ul. Mickiewicza 19

08-01-2018    Informacja Wojewody Małopolskiego dotyczącą przejęcia zadań koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w obszarze świadczeń rodzinnych i wychowawczych, dotychczas realizowanych przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

Z dniem 1 stycznia 2018 r. Wojewoda Małopolski przejmuje zadanie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w obszarze świadczeń rodzinnych i wychowawczych, dotychczas realizowane przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Zadania te dotyczą sytuacji, gdy jedno z rodziców przebywa w kraju Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii, Liechtensteinie oraz Szwajcarii. Wówczas należy ustalić, który kraj jest właściwy do wypłaty świadczeń.

02-01-2018    Bezpłatny wstęp na basen

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka informuje mieszkańców Suchej Beskidzkiej, że w 2018 roku w Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej nadal realizowane będą dwa programy rekreacyjne tj. „Pływanie dla zdrowia" skierowany do dzieci  oraz „Jesteśmy nadal aktywni" przeznaczony dla emerytów i rencistów.

08-12-2017    OFERTA PRACY

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchej Beskidzkiej zatrudni osobę na stanowisko: pomoc administracyjna.

1 [2]

Co, gdzie, kiedy?