Dziś jest:
2018-01-19    
Imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza    

Aktualności

Ruszył montaż ogrodzenia kompleksu sportowego „Babia Góra”

27-10-2017


Na zlecenie Burmistrza Miasta, firma RAF-KOP wykona ogrodzenie panelowe kompleksu sportowego „Babia Góra" w Suchej Beskidzkiej.
 
Do końca października br. zaplanowano zakończenie prac związanych z ogrodzeniem miejskiego kompleksu sportowego. Zakres prac obejmuje wykonanie ogrodzenia z elementów panelowych o wysokości od 1.5 do 2,0 m i łącznej długości 270 m. Ogrodzenie pozwoli całkowicie wydzielić teren kompleksu od pozostałej części infrastruktury miejskiej. Kosz inwestycji wynosi 78.547,80 zł brutto.
Od 2016 roku mieszkańcy Suchej Beskidzkiej oraz uczniowie szkół i wychowankowie działających na terenie miasta klubów sportowych korzystają z pełnowymiarowej, czterystumetrowej bieżni tartanowej oraz nowych urządzeń lekkoatletycznych. Całkowity koszt wykonanych prac stanowi kwotę blisko 1 mln 400 tys. złotych z czego 50% pochodzi z dofinansowania przyznanego gminie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Równocześnie z modernizacją infrastruktury lekkoatletycznej prowadzone były prace przy przebudowie trybuny. Stalowa konstrukcja z zadaszeniem została wyposażona w 261 miejsc siedzących w barwach klubu „Babia Góra”. Dzięki wykonanej modernizacji, stadion sportowy zyskał nowoczesny i estetyczny wygląd, a nowa nawierzchnia syntetyczna z masy poliuretanowej zapewnia doskonałe warunki do rozgrywania zawodów.
(SnS)

 

Co, gdzie, kiedy?